освіта

У ще одному навчальному закладі Тернополя реалізовано проекти «Шкільного громадського бюджету-2021»

У Тернополі продовжують активно реалізовувати проекти-переможці «Шкільного громадського бюджету-2021». Так, днями у навчально-виховному комплексі «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» завершилося впровадження двох проектів – «Шкільне життя як свято» та «Безпечна школа».

В рамках ініціативи «Шкільне життя як свято» у закладі освіти з’явилося сучасне шкільне радіо, необхідне для задоволення інформаційних потреб здобувачів освіти та швидкого сповіщення і реагування. Авторкою проекту є учениця 9 класу Софія Тронка.

Також, зважаючи на стрімке поширення COVID-19, у школі-колегіумі втілили проект «Безпечна школа», завдяки якому на кожному поверсі встановлено безконтактні рукомийники (з датчиками руху), сенсорні дозатори для мила та кулери для питної води.

Як зазначає авторка ідеї Світлана Прокопович, це допоможе покращити санітарний стан навчального закладу, зменшити поширення небезпечних для здоров’я бактерій та вірусів, а також забезпечити усіх учасників освітнього процесу водою для пиття.

Нагадаємо, до 30 вересня триває прийом заявок на участь у «Шкільному громадському бюджеті 2022», участь у якому можуть взяти учні 7-11 класів шкіл Тернопільської міської територіальної громади.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *