У Тернопільській міській ветеранській спілці добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни надаватимуть соціально-психологічну допомогу

Днями виконавчим комітетом прийнято рішення про доповнення переліку роботодавців громадською організацією «Тернопільська міська ветеранська спілка добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни» для організації та проведення громадських робіт з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості безробітних та осіб, які шукають роботу.

«До нас звернулася міська ветеранська спілка учасників бойових дій з ініціативою взяти участь у громадських роботах з метою підтримки своїх побратимів, котрі повертаються із зони проведення бойових дій, – пояснив міський голова Сергій Надал. – Громадська організація виявила бажання, зокрема, надавати допомогу в соціально-психологічній реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей полеглих ветеранів війни та сімей полеглих Захисників та Захисниць України. З військовими та їхніми родинами працюватимуть психологи, фінансування яких частково проводитиметься за кошти з місцевого бюджету, а частково – Державною службою зайнятості».

Нагадаємо, цьогоріч на території Тернопільської громади за участю Державної служби зайнятості організовано оплачувані громадські роботи на підприємствах, організаціях, установах комунальної форми власності, а також за договорами – у інших роботодавців з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу та безробітних. До переліку роботодавців для організації та проведення близько 20-ти видів громадських робіт входять 26 підприємств, установ та організацій.

Поширити:

Post Author: Diana