освіта

У Тернопільській обласній дитячій лікарні можна отримати медичну довідку для школярів

Жителі Тернопільщини можуть звернутися у Тернопільську обласну дитячу лікарню для отримання медичної довідки для школярів. Для цього потрібне електронне направлення від сімейного лікаря чи педіатра.

«Шановні батьки майбутніх першокласників та школярів! У нашому медичному закладі Ви можете отримати консультацію всіх необхідних вузьких спеціалістів, які потрібні для того, щоб отримати медичну довідку форми № 086-1/о для подачі документів у школу згідно роз’яснення НСЗУ від 08.05.21 року.

Зокрема:

  • дитячогохірурга;
  • дитячогоортопеда-травматолога;
  • дитячогоофтальмолога;
  • стоматолога;
  • інших спеціалістівза показаннями;
  • аналіз крові на гемоглобін;
  • інші аналізи за показаннями.

Медична довідка форми № 086-1/о містить висновок про стан здоров’я вашої дитини, діагноз, групу на фізкультурі та рекомендації відповідно до клінічного протоколу медичного догляду за дітьми віком від 3 до 17 років.

Таку довідку видає сімейний лікар або педіатр із яким в дитини укладена декларація. Також цей лікар направляє учня до вузьких спеціалістів, чиї висновки також потрібні для огляду. Медичні огляди учнів входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними.

Для учнів 2-11 класів вузьких спеціалістів та аналізи потрібно проходити лише за необхідністю. Потрібні консультації та аналізи для кожного віку підкаже педіатр чи сімейний лікар, який направляє на огляд.

Для отримання консультації вузьких спеціалівстів поліклінічного відділення КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР вам необхідно електронне направлення від сімейного лікаря чи дільничого педіатра», – йдеться у повідомленні.

Для зручності та економії часу в лікарні пропонують записатися на прийом до лікарів онлайн на сайті електронного медичного сервісу Тернопільщини https://www.med.ternopil.ua/ua/ , попередньо створивши кабінет пацієнта

Поширити:

Post Author: Diana