облрада

У Тернопільській обласній раді відбулось урочисте нагородження з нагоди Дня місцевого самоврядування

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, перший заступник голови — Володимир Болєщук та заступник голови — Ігор Сопель привітали працівників апарату найвищого представницького органу нашого краю з професійним святом і вручили грамоти та подяки.

«День місцевого самоврядування — це свято обласної ради, районних рад, депутатів усіх рівнів, кожної громади, кожного її мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Адже майбутнє нашої держави залежить від розвитку та успіху кожної громади! Дякую нашій команді за те, що ми згуртувалися і почали ще наполегливіше працювати з першого дня повномасштабного вторгнення. Дякую тим працівникам органів місцевого самоврядування, які без вагань стали на захист рідної держави і тим, хто підтримує нашу армію та всіх потребуючих як  волонтери, пишаюся вами! Тільки разом, спільними зусиллями, коли кожен на своєму місці прикладатиме максимум зусиль, ми переможемо!» — сказав Михайло Головко.

За вагомий особистий внесок у розвиток Тернопільської області, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування кращі працівники апарату обласної ради отримали заслужені нагороди.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *