У тернопільському музеї показали особисті речі відомого поета-пісняра

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрили експозицію під назвою «Ім’я, вписане в історію Тернопілля». Приурочена вона до 60-річчя від дня народження відомого поета, пісняра, заслуженого діяча естрадного мистецтва України Сергія Сірого.

 

В експозиції представленні особисті речі, фото, газетні матеріали, касети та диски, книги, грамоти та відзнаки Сергія Сірого.

Нагадаємо, Сергій Сірий — український поет-пісняр, журналіст, фахівець соціальної сфери, заслужений діяч естрадного мистецтва України. Член Національной спілки журналістів, Асоціації діячів естрадного мистецтва України. Працював у Тернополі в редакціях обласних газет «Вільне життя» та «Ровесник», редактором тернопільських відомчих періодичних видань «Рідне село» та «Ринок праці». Сергій Сірий – автор слів до понад двох сотень пісень. Рідному Тернополю поет присвятив чудову пісню «Наш Тернопіль», яка отримала широке народне визнання та, стала однією з візитівок міста. Помер митець на 58-му році життя після важкої та виснажливої хвороби.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *