У тернопільському музеї показують «Світ навколо тебе»

У виставковій залі Тернопільського обласного художнього музею до 23 червня експонуватимуть першу персональну виставку талановитої художниці, завідуючої відділом образотворчого мистецтва Козівської школи мистецтв Ніни Рибіцької «Світ навколо тебе».

В експозиції — 115 творів, які вражають і захоплюють своєю красою, тендітністю і ніжністю (акварелі, олійний живопис, скульптура малих форм).

«Кожне полотно художниці — палке освідчення в любові до рідної Козівщини, її чарівної природи, роздуми над сенсом буття, плинністю часу. Картини Ніни Рибіцької такі, як її душа — світлі, чисті, правдиві. Залюблена у життя, у створену Богом природу, авторка відшукує цю красу, вбирає її у себе і передає через твори людям. Акварельні натюрморти Ніни Рибіцької полонять українським колоритом, квіти вражають  насиченістю барв, пейзажі захоплюють красою природи», — розповідають у музеї.

Довідково:

Художниця народилась і працює в смт. Козова, закінчила Львівське училище декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша та Одеський педагогічний університет (художньо-графічний факультет).

У 1984— 92-их рр. працювала в дитячій художній школі м. Бережани. Уже більше 30-ти років передає свою любов до творчості учням, які неодноразово займали призові місця на конкурсах обласного і  міжнародного рівня.

Поширити:

Post Author: Diana