У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї представлено виставку графіки Богдана Хаварівського під назвою «Жити любов’ю».
Урочисте відкриття експозиції, яка складається з 46 графічних робіт за період 1970-1990 років, перетворилось у вечір пам’яті архівіста, краєзнавця, громадського діяча Богдана-Романа Хаварівського.
Богдан Васильович, відомий як філолог, архівіст, колекціонер та краєзнавець, подивував багатогранністю свого таланту. Як повідомляють Інтернет-видання: ще в далекому 1972 році він проілюстрував 170 сторінок альманаху «Сонячні кларнети». Десять років працював художником в обласній газеті «Ровесник». Ось як про нього писала тодішня преса: «Богдан Хаварівський – філолог. У Тернопільському СПТУ-3 навчає учнів розуміти прекрасне. Графіка – те, чим займається у вільний від роботи час. За зізнанням автора, сюжет народжується не просто. Малює для себе, ніколи не подавав роботи на виставки, тому що вважає: вони не завжди довершені. Найрізноманітніший діапазон його малюнків: ліричні картини природи, карикатури, заставки і рубрики, ілюстрації для газетних матеріалів. Внутрішній світ людини, її почуття, нерозривний зв’язок з природою – ось що цікаво словеснику і художнику».
У 1999 році Богдан Хаварівський здійснив оформлення графічним малюнком обкладинки видання «Журавлина книга. Тернопільська українська західна діаспора. Словник імен», а ще у Чернівецькому університеті зберігся рукописний поетичний альманах, який проілюстрував колись студент Хаварівський.
На жаль, виставка відбувається по смерті автора.