У тернопільському музеї відбулися заходи з нагоди відновлення Незалежності України

Сьогодні, 17 серпня, у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулися святкові заходи з нагоди Дня відновлення Незалежності України.

Привітав напередодні свята всіх присутніх голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Тридцять років тому ми не просто проголосили Незалежність нашої держави, а відновили її. Адже у XX столітті Україна більше десятка разів відновлювала свою Незалежність. І ці десятки разів ми намагалися мати власну країну, щоб жити як господарі на своїй Богом даній землі, щоб українці навчали свої дітей українською мовою, ходили до української церкви та врешті решт мали свою одвічну мрію – власну державу. Але, на жаль, через внутрішні перепони, через зовнішнього агресора, одвічного ворога – Московію, ми втрачали цю Незалежність, ми втрачали свою державу і за це заплатили велику ціну…

Сьогодні ми зобов’язані втримати свою Незалежність та ні в якому разі більше її не втрачати. Ми маємо об’єднати свої зусилля, щоб більше ніколи не довелося відновлювати свою Незалежність. Ми маємо пам’ятати наших Героїв, наших предків, всі ті покоління українців, які боролися, які віддавали життя, проливали кров, щоб бути господарями на своїй землі.

Я переконаний, спільними зусиллями, ми зможемо побудувати успішну українську державу, наповнену українським змістом, українським духом, де ми будемо знати та пам’ятати свою історію, шанувати наших Героїв Шухевича та Бандеру», – зазначив очільник області.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *