У тернопільському музеї відзначили професійне свято

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї з нагоди професійного свята відбулося благодійне дійство на підтримку ЗСУ «Перемогу наближаємо душею».

Від імені голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та усього депутатського корпусу привітав колектив музею зі святом депутат Тернопільської облради, член постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, краєзнавець Михайло Тимошик.

«Музей – це місце, де зібрано інформацію про важливі події та постаті. Це своєрідний портал у минуле, який дає нам можливість дізнатися про історію і культуру свого рідного краю та народу, які мають велике значення, особливо у час війни.

Щиро дякуємо Вам за збереження історико-культурних пам’яток і відданість своїй праці. Адже наша історія творить наше майбутнє, без неї неможливо виховати нові покоління!», – зазначив Михайло Тимошик.

Під час заходу науковці музею провели тематичні екскурсії, майстер-класи, театралізовані постановки традицій та обрядів українців.

Поширити:

Post Author: Diana