У Тернопільському озері втопився хлопець, пошуки ще одного – тривають

Упродовж минулої доби, 8 липня, на території Тернопільської області зафіксовано два випадки смерті громадян внаслідок утоплення. Пошуки ще одного чоловіка тривають.

Вчора, 8 липня, близько 9-ї ранку в  Тернопільському озері виявлено тіло 23-річного жителя міста Ланівці.  У селі Іква Кременецького району  знайдено  утопленим 60-річного жителя райцентру.

Також станом на 11:00 9 липня тривають пошуки 25-річного жителя Тернополя, який ймовірно потонув у місцевому озері. За попередніми даними, хлопець, катаючись на катамарані, порушив правила безпеки та здійснив стрибок у воду.

Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (з відміткою нещасний випадок).

Загалом з початку 2022 року на водоймах Тернопільської області загинули 18 людей, з них 3 неповнолітніх.

Правоохоронці та рятувальники закликають краян бути обережними під час відпочинку на воді та не нехтувати правилами безпеки:  купайтеся лише у спеціально обладнаних для цього місцях, уникайте плавання у річках з сильною течією, пірнання у незнайомі водойми, не заходьте  у воду у стані алкогольного сп’яніння, не залишайте дітей без нагляду у воді. Однієї з головних причин загибелі на воді є судома. Цю реакцію організму викликає різкий перепад температур, тому особливо небезпечно купатися в спеку або після фізичних навантажень.

У разі екстреної ситуації телефонуйте на лінію “101” або “102”.

Поширити:

Post Author: Diana