У тернопільському парку відбувся концерт до Дня матері

Вчора, 12 травня, в тернопільському парку ім. Тараса Шевченка відбувся святковий концерт «Весь світ в долонях матері», присвячений Дню матері.

Культурне дійство за участю хору «Золоті журавки» і театру пісні «Оберіг» організували для жителів громади працівники Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення спільно з відвідувачами Центру.

З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернувся міський голова Сергій Надал.

«Мені особливо приємно вітати сьогодні тут вас – українських Матерів. Адже для кожного українця найголовнішою була, є і буде мати. Кожен з нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що, – наголосив Сергій Надал. – Ви даєте нам мудрі настанови, вселяєте впевненість, розділяєте успіхи досягнень, витираєте наші сльози в часи печалі та розчарувань. Саме Ви творите зі своїх дітей успішних людей. Майбутнє України».

Міський голова подякував організаторам за повсякденну підтримку творчих тернополян поважного віку та за організацію для них цікавого і корисного дозвілля.

Поширити:

Post Author: Diana