освіта

У тернопільському «Університеті третього віку» відбувся випускний

У Тернополі відсвяткували черговий випуск навчального проекту «Університет третього віку», в рамках якого тернополяни «золотого віку» здобували нові знання і вміння з комп’ютерної грамотності, іноземних мов та психології.

Привітали випускників та вручили сертифікати про завершення навчання міський голова Тернополя Сергій Надал спільно з директором Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Віталієм Хоркавим.

«Вітаю усі шановних тернополян, випускників «Університету третього віку», які сьогодні вкотре підтвердили тезу, що вчитись ніколи не пізно. Маючи великий життєвий досвід та знання, ви все одно прийшли навчатись і отримувати додаткові знання. Це заслуговує уваги та пошани і є гарним прикладом для інших поколінь, – зазначив Сергій Надал. – Приємно, що у нашому місті вже не перший рік діє такий проект і щороку до нього долучається все більше тернополян. Адже тут можна відчути чудову атмосферу, знайти нових друзів, спілкування та нові враження. Бажаю усім випускникам здоров’я, натхнення, нових знань і щоб ваша життєва мудрість та знання були корисними нашому місту».

Зазначимо, у рамках навчального курсу випускники охоче відвідували інформативні лекції, демонстрували навички практичних занять та підтвердили свій високий рівень знань з предметів: «Здоровий спосіб життя та основи збереження здоров’я у літньому віці», «Комп’ютерна грамотність», «Практична психологія», «Англійська мова», «Польська мова», а також відвідували хореографічні та вокальні факультативи.

Нагадаємо, працює «Університет третього віку» у Тернополі з 2019 року. Організовує навчання Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення спільно з вчителями, викладачами освітніх закладів міста та студентами.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *