У тернопільському зимовому містечку святкували день чаю

На дворі середина грудня, в центрі міста Тернополя здіймається в гору ялинка, а навколо розкинулося Файне Зимове містечко 2020. Поруч біля сцени, під білим шатром розмістилася резиденція Миколая, де майже щодня відбуваються цікаві заходи для дітей та дорослих.

У неділю, 15 грудня, відмічали міжнародний день чаю, а на передодні в суботу, 14 грудня, на сцені і біля неї говорили про історію чаю та медово-імбирних пряників, адже яка чайна церемонія без солодощів. Тут розповідали цікаві факти про чай і пряники. Ось декілька з них:

1) Чай почав свою історію з Китаю, а от пряник зі Стародавнього Єгипту.

2) Чай китайською мовою означає «молодий листочок», назва «пряник» пішло від слова прянощі.

3) В Середньовічній Англії вважалось що пряник має лікувальні властивості.

4) Спочатку чай, завдяки його тонізуючому ефекту, використовували переважно в медичних цілях.

5) Правильно приготований пряник без хімічних добавок може зберігатися півроку і не втратити своїх смакових якостей.

6) Щоденно у всьому світі випивається 3 мільярди чашок чаю.

7) Пряники містять в собі вітаміни та мінеральні речовини, швидко відновлюють енергію в організмі, підвищують імунітет і піднімають настрій.

Чай містить весь комплекс вітамінів. Основний з них – Р. А в зеленому чаї міститься на 50% більше вітаміну C, ніж в чорному.

В самій резиденції Миколая на Театральному майдані відбулася дегустація чаю та імбирно-медових пряників з корицею. Також в резиденції пройшов майстер-клас під час якого діти, одягнуті у яскраві фартушки розмальовували глазур’ю пряники. Після чого яскраві медово-імбирні вироби юні кондитери забрали з собою. Такі майстер-класи будуть в подальшому відбуватись що суботи, отож слідкуйте за афішами. Всі бажаючі мали можливість сфотографуватися в кріслі Миколая та зробити аквагрим.

Файне Зимове містечко 2020 та резиденція Миколая протягом зимових свят щодня чекає на гостей, даруючи незабутні емоції, яскраві враження та нові розваги.

Матеріал підготувала Маріна Дашкевич

Поширити:

Post Author: Diana