У тернопільську лікарню госпіталізовано ще одного пацієнта з підозрою на коронавірус

Вчора ввечері стало відомо про перший підтверджений випадок коронавірусу на Тернопільщині, який виявили у Заліщиках.

Наразі загальний стан 57-річного чоловіка, хворого на COVID-19, задовільний. Він госпіталізований в тернопільську інфекційну лікарню швидкої допомоги.

Оскільки коронавірус виявлено у священника, який через свою професійну діяльність контактував з великою кількістю людей, то наразі фахівці розділяють контактних осіб на ближніх, дальніх та пов’язаних з його професійною діяльністю. Будуть проведені профілактичні роботи в епіцентрі хвороби. Дезінфікують будинок хворого та робоче місце.

До слова, священник, який захворів, не виїздив за межі України і навіть, за попередньою інформацією, за межі області. Населений пункт межує безпосередньо із Чернівецькою областю, яка лідирує по Україні за кількістю хворих на коронавірус. Також, за повідомленням із наших джерел, ще в неділю священник був на службі в церкві.

Поліція контролюватиме дотримання вимог карантину. Встановлять контрольні пости. За порушення правил карантину – штраф. В разі, якщо людина, яка перебуває в ізоляції, порушить правила і заразить людей коронавірусом – її притягнуть до кримінальної відповідальності.

У зв’язку із запровадженням в Тернопільській області режиму надзвичайної ситуації, буде проводитися санітарна обробка вулиць, приміщень і транспорту, які знаходяться в карантинній зоні.

Також, вчора в інфекційну лікарню госпіталізували ще одного пацієнта з підозрою на коронавірус. Про це повідомили сьогодні під час засідання оперативного штабу для боротьби з коронавірусом. Зараз йому проводять лабораторні обстеження.

Поширити:

Post Author: Diana