ліки

У тернопільську психоневрологічну лікарню передано нове обладнання

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня» Тернопільської обласної ради — один із кращих медичних закладів не тільки Тернопільщини, а й всієї України.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зазначає, що в лікарні надають якісні медичні послуги пацієнтам з нашої області, а також інших регіонів країни.

«Тут функціонують психіатричне, неврологічне, діагностичне, амбулаторно-поліклінічне, консультативне, приймальне, фізіотерапевтичне відділення, ВЕЛНЕС-Центр, відділення інтенсивної терапії та кризових станів й інші структурні підрозділи. Повернутися до активного життя медики допомагають людям з дуже важкими захворюваннями», – каже очільник області.

Днями було передано в лікарню обладнання, вкрай необхідне для лікування пацієнтів, що перебувають у реанімації.

«Устаткування прибуло до нас з Німеччини. За допомогу в його отриманні дякуємо нашій українській громаді міста Рейн-Некар», – наголошує Михайло Головко.

До слова, минулого року на базі медичного закладу відкрили нове сучасне відділення нейрореабілітації, оновили інсультне відділення та побудували EMERGENCY.

Поширити:

Post Author: Diana