У Тернополі частково перекрито рух транспорту від вул. Київської до вул. Героїв Чорнобиля

У зв’язку із облаштуванням дороги у Тернополі в новому мікрорайоні «Північний», вчора, 10 вересня було частково перекрито рух транспорту від вул. Київської до вул. Героїв Чорнобиля (влаштовується ліва смуга руху).

Сьогодні та завтра, 11-12 вересня ремонтні роботи продовжаться з протилежної сторони дороги, тож і цими днями проїзд від вул. Київської до вул. Героїв Чорнобиля буде частково обмежений (проїзд транспорту доступний буде однією смугою руху).

Також, у зв’язку із влаштуванням верхнього шару асфальтобетонного покриття на ділянці дороги від перехрестя вул. Митрополита Шептицького і Будного («Петриківський спуск») до вул. Лучаківського, у суботу, 11 вересня, можливе припинення руху тролейбусів на вул. Лучаківського.

Також, 13-14 вересня буде перекрито рух транспорту на вул. Юліана Опільського (ділянка від вул. За Рудкою до вул. С. Крушельницької). Працівники підрядної організації проведуть там поточний ремонт проїжджої частини вулиці.

Часткове обмеження руху транспорту заплановане на 13 вересня і в районі перехрестя вулиць Митрополита Шептицького – Оболоня. Тут проводитимуться роботи із заміни водопроводу.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *