У Тернополі чиновникам оголосили підозру

У Тернополі підозру оголосили підряднику та інспектору відділу управління капітального будівництва Тернопільської ОДА.

Мова йде про завищену вартість робіт під час будівництва каналу “Водної арени”. Чиновникам, прокуратурою області, повідомлено про підозру в неналежному виконанні своїх службових обов’язків виконавцю робіт товариства-підрядника, та інспектору. Своїми діями вони завдали істотної шкоди державним інтересам виконавця, ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Як вдалося з’ясувати слідчим, між управлінням капітального будівництва Тернопільської ОДА та одним із товариств з обмеженою відповідальністю, укладено договір, щодо будівництва гідротехнічних споруд на “Водній арені” Тернополя. Під час будівництва каналу підрядник у актах виконаних робіт за 2020 рік вказав не правдиві дані, щодо обсягу виконаних робіт. А інспектор з технічного нагляду,  не перевірив ці дані. На підставі підписаних актів управляння ОДА перерахувало підряднику 160 тисяч гривень. Цими грішми товариство розпорядилося на власний розсуд, чим державі було завдано чималих збитків.

В даний момент триває розслідування, яке проводять слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області під керівництвом обласної прокуратури.

 

Поширити:

Post Author: Автор