міськрада

У Тернополі діє 62 заклади розповсюдження лотереї

Днями працівники управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради, провели обстеження закладів, що здійснюють діяльність у сфері випуску і проведення державних лотерей, на предмет  наявності у них дозвільних документів та режиму роботи.

Інспекторами встановлено, що станом на 21 березня у Тернополі здійснюють діяльність 62 заклади розповсюдження лотереї, зокрема: 24 заклади «Золотий клуб», 14 закладів «Лото платинум», 3 заклади «Парі-Матч», 10 закладів «Космолот» та 11 закладів «Фаворит».

Усі заклади розповсюдження лотереї знаходяться у приміщеннях, що перебувають у приватній власності.

В усіх зазначених пунктах продажу лотереї розміщено інформаційні кутки з сертифікатами відповідності обладнання: терміналів електронної системи прийняття ставок державної лотереї, виписками з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, інформаційні матеріали Міністерства фінансів України, договори-доручення на розповсюдження державних миттєвих лотерей від 2018року, ліцензії Міністерства фінансів України на випуск та проведення лотерей, строк дії яких закінчився 30.03.2014року.

Перевірка закладів розповсюдження лотереї показала, що більшість з них працює цілодобово. За інформацією управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради, режим роботи зазначених закладів міською радою, як органом місцевого самоврядування, не встановлюється. Відповідну інформацію направлено до правоохоронних органів.

Поширити:

Post Author: Diana