У Тернополі для проїзду в громадському транспорті запроваджують «Єдиний квиток»

З настанням нового навчального року та завершенням періоду літніх канікул і відпусток, у громадському транспорті Тернополя відчутно збільшився пасажиропотік.

Тож з метою економії часу і коштів жителів Тернополя, а також для здійснення поїздок в межах міста у різних видах транспорту, з можливими пересадками та без додаткової оплати, тернопільські фахівці розпочали працювати над впровадженням єдиного електронного квитка для проїзду у міському громадському транспорті.

«Через карантинні обмеження сьогодні не всі тернополяни мають можливість в будь-який час скористатися громадським транспортом. Людям доводиться довго чекати на зупинках громадського транспорту або робити пересадки. Нещодавно розпочався осінній період, діти повернулися у школи, студенти пішли на навчання, люди повернулися з відпусток, відповідно кількість громадян, які користуються громадським транспортом у Тернополі, збільшилася. Власне тому управління транспортних мереж та зв’язку зараз працює над тим, щоб розробити у місті  уніфіковану модель «Єдиного квитка», оплативши за який можна буде користуватися різним видом громадського транспорту впродовж 30-ти хвилин без додаткової оплати», – розповідає міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, для можливості сплачувати меншу суму за проїзд у громадському транспорті, тернополяни мають можливість виготовити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» у категоріях: пільгова, загальна, учнівська та проїзний. Для цього необхідно звернутися у ТОВ «Системний зв’язок» (вул В. Чорновола, 1, ІІ поверх) або заповнити анкету онлайн.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *