У Тернополі керівник амбулаторії підробляв документи для ЛКК

Слідчі оголосили про підозру керівнику однієї з амбулаторій.

Керівник однієї з провідних амбулаторій загальної практики сімейної медицини у місті став об’єктом підозр на підробку документів. Підозрюваний у причетності до дев’яти випадків службового підроблення, всі з яких пов’язані з діяльністю лікарсько-консультативної комісії.

Пацієнти зверталися до амбулаторії для проходження медичних обстежень та досліджень, які були необхідні для подальшого направлення результатів на медико-соціальну експертну комісію. Ці висновки визначали можливість призначення пенсій та інвалідних виплат.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що з 2021 року комісія збиралася у скороченому складі, але в офіційних документах фіксувалася присутність усіх фахівців. Голова комісії завіряв печаткою підроблені підписи лікарів та надсилав документи на адресу медико-соціальної експертної комісії. Ті пацієнти, у справах яких виявлено підробку документів, змушені будуть пройти усі обстеження та комісії знову.

Керівнику амбулаторії слідчі заочно оголосили підозру відповідно до частини 1 статті 366 Кримінального кодексу України за внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження волі.

Слідчі дії продовжуються, а поліцейські встановлюють повний обсяг постраждалих. Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні здійснює Тернопільська окружна прокуратура.

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета