У Тернополі на мирну акцію протесту чоловік прийшов із кувалдою

Вчора, 17 липня, у Тернополі пройшло віче «Врятуй парк». Метою акції є не допустити будівництво Вуличної академії у парку Національного відродження.

На акцію протесту зібралися активісти, що правда їх була значно меншою ніж сподівалися організатори. Охороняти забудову, огороджену парканом, прийшли кілька десятків молодих хлопців, які намагалися уникати будь якого контакту з учасниками акції, прикриваючи обличчя капюшонами та окулярами. За порядком під час віче наглядала чимала кількість правоохоронців.

Розпочалася акція доволі спокійно, проте «пожвавити» ситуацію вирішив один із мітингувальників, який зненацька вискочив з-за спин і накинувся з кувалдою на паркан. Чоловік схоже знаходився під дією алкоголю, тому не врахував, до яких наслідків може спричинити його вчинок серед натовпу в якому знаходилося чимало неповнолітніх. Проте правоохоронці оперативно зреагували та забрали дебошира в автозак. Такий розвиток подій не надто сподобався активістам, тому між ними та поліцією почалася штовханина. В результаті чоловіка таки відпустили, а активісти вирішили перейти до наступного кроку та перекрили дорогу поблизу Збаразького кільця. Проте такий «порив» від учасників віче був недовготривалим і вони повернулися назад до парку.

Продовжилося все ще кількома словесними перепалками між мітингувальниками та молодиками спортивної зовнішності. Невдовзі активісти почали розходитися. Проте вони залишаються досить рішуче налаштованими та запевняють, що збиратимуться і надалі та у більшій кількості.

Поширити:

Post Author: Diana