У Тернополі на ремонтний період зупинено роботу ще однієї котельні

КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» продовжує ремонті роботи та підготовку котелень і мереж до нового опалювального сезону.

Так, з 25 липня по 22 серпня 2022 р. (на 29 днів)  на ремонтний період зупинено роботу котельні, що за адресою бульвар Просвіти, 9.

Адміністрація підприємства просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності та просить поставитися із розумінням до необхідності проведення профілактичних і ремонтних робіт, що є вимогою чинного законодавства

Балансоутримувачам, управителям та головам ОСББ житлових будинків м. Тернополя нагадують, що працівниками підприємства буде проводитись ремонт зовнішніх теплових мереж і гідравлічні випробування трубопроводів теплопостачання тиском 16 кгс/см.кв.

В зв’язку з цим балансоутримувачам, управителям та головам ОСББ житлових будинків м. Тернополя необхідно встановити металеві заглушки перед запірною арматурою на вводі у внутрішньобудинкову систему опалення з тим, щоб унеможливити дію високого тиску на трубопроводи і прилади опалення в житлових будинках та запобігти їх пориву.

За нанесені матеріальні збитки в результаті поривів трубопроводів внутрішньобудинкової системи опалення під час гідравлічних випробувань КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» відповідальності не несе.

Перелік будинків, які обслуговує котельня на бульварі Просвіти, 9:

ЦТП
вул. Миру, 1,4-А;
вул. Миколи Каpпенка, 1;
вул. Назарія Яремчука, 25, 27, 37(гурт), 39, 41;
вул. Івана Виговського, 13;
вул. Петpиківська, 18, 25-А;
вул. Чумацька, 37, 37-А;
вул. Степана Будного, 26, 30, 34;
вул. Володимира Винниченка, 6(гурт),10-Б(гурт) ;
вул. Максима Кpивоноса, 2-А(гурт), 6(гурт) ;
вул. Іванни Блажкевич, 2,5,6,7, (стара назва вул. Макаpенка);
бульв. Пpосвіти, 6, 8, 12, 13, 15, 19, 21, 23;
вул. Володимира Гpомницького, 1(гурт), 7;
вул. Володимира Лучаковського, 3,5,7,11,13.
Поширити:

Post Author: Diana