У Тернополі на самоізоляції перебуває понад 400 осіб

На засіданні Тернопільського міського оперативного штабу начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак проінформував про загальну ситуацію в лікарнях Тернополя щодо захворювання на COVID-19.

Відтак, станом на 64-ий день карантину:

– Зареєстровано 58 лабораторно підтверджених пацієнтів з COVID -19, одужало 37 осіб;

– Впродовж двох днів не зафіксовано жодного нового випадку захворюваності на COVID-19;

–  41 хворий знаходиться на амбулаторному лікуванні, з них 7 дітей;

– В інфекційному відділенні на стаціонарному лікуванні в Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 15 пацієнтів, з них 12 – мешканці Тернополя. П’ять пацієнтів перебувають із підозрою на COVID-19;

– В Тернопільській міській дитячій лікарні знаходиться 9 пацієнтів із захворюванням на COVID-19, з них 5 жителів Тернополя. Дев’ять пацієнтів перебувають із підозрою на захворювання;

– На обсервації в Тернопільській міській лікарні № 3 перебуває 1 пацієнт;

– На самоізоляції, за даними сімейних лікарів, перебувають 404 особи.

На жаль, маємо один летальний випадок. Пацієнту 83 роки, знаходився на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні з підтвердженою коронавірусною інфекцією. Хворий мав важку супутню патологію.

Також нагадуємо, що вчора за кошти Тернопільської міської ради придбали 4 ПЛР-тест-системи, які розраховані на 400 досліджень. Вони будуть передані в Тернопільській обласний лабораторний центр  для діагностики жителів Тернополя та Тернопільської територіальної громади, які мають підозри на COVID-19.

Поширити:

Post Author: Diana