міськрада

У Тернополі на території школи-економічного ліцею облаштували навчально-розвиваючу мистецьку локацію

У Тернополі впродовж п’яти років активно впроваджується та розвивається «Громадський бюджет» – конкурс громадських ініціатив, який надає можливість кожному жителю долучитися до розподілу частини коштів з місцевого бюджету шляхом створення проектів для покращення інфраструктури у Тернополі та населених пунктах громади.

Так, завдяки «Громадському бюджету – 2021» у місті до кінця цього року буде реалізовано 23 проекти, що отримали найбільше голосів підтримки мешканців.

Одним із проектів-переможців, який успішно впроваджено, є «Облаштування навчально-розвиваючої мистецької локації на свіжому повітрі Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич».

Відтепер на новій локації учні та вчителі закладу освіти зможуть проводити навчальні, виховні, мистецькі та спортивні заходи. Оновлена територія облаштована сучасним гумовим покриттям, яке є безпечним І зручним у користуванні. Також, відповідно до проєкту, на шкільному подвір’ї проведено реконструкцію сходів, що ведуть у спортзал, та встановлено лавки для відпочинку.

Нагадаємо, у Тернополі до 30 вересня ще триває прийом проектів на участь у «Громадському бюджеті 2022».

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *