солдат

У Тернополі нагородили військовослужбовців

На плацу військової частини відбулося нагородження артилеристів окремої  бригади оперативного командування «Захід».

На урочистості з’їхалися військовослужбовці, котрі були призвані в рамках третьої хвилі мобілізації.  Усі пройшли навчання та бойове злагодження і вирушили на Схід захищати територіальну цілісність нашої держави.

Не усі військовослужбовці змогли приїхати, адже багато з них ще й досі  виконує найголовніший обов’язок на східних кордонах України.

«Стати на захист своєї держави, на захист своїх рідних –  найсвященніший обв’язок кожного. Ви це зробили.  Від усіх мешканців області, від усіх українців дякую вам за службу. За те, що оберігали мирне небо і стримували ворога. Ви  є прикладом для нашої молоді», – наголосив керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук.

Хлопці привезли у подарунок художню емблему артбригади, яку у Києві розробив відомий графік Роман Шостя. На ній стилізовано розміщені цифри під блискавкою, як символ нищівних та блискавичних ударів української артилерії по ворожих цілях.

Присутні хвилиною мовчання згадали загиблих побратимів, поклали квіти до  монументу, встановленому на території окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід».

 

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *