прапор

У Тернополі націоналісти вшанували пам’ять провідника ОУН

Вчора, 19 січня, тернопільські націоналісти відзначити 107-му річницю з дня народження видатного українця, уродженця Тернопільщини, активного представника ОУН, який поклав своє життя на вінець боротьби за незалежність України – Ярослава Стецька.

Представники ВО «Свобода», НВР «Правий сектор» та КУН разом з кандидатом на посаду Президента України від націоналістичних сил Русланом Кошулинським, поклали квіти до меморіалу провідника ОУН та наголосили на важливості постаті Ярослава Стецька у творенні незалежної держави.

Руслан Кошулинський привітав присутніх та побажав брати приклад та вчитися у великого українця та націоналіста.

«Сьогодні ми вшановуємо людину, яка своєю науковою працею, інтелектуальною спадщиною дає наснагу теперішнім націоналістам. «Без холопа і без пана», – саме ці слова Ярослава Стецька є максимальним дороговказом для втілення сьогоднішньої України. Це неймовіра постать, яка показує, що український націоналізм, це не те, що малюють наші вороги, це інтелектуальні, досвідчені, вольові, фізично та духовно загартовані люди», – наголосив свободівець.

Голова Тернопільської обласної організації КУН Володимир Ткач нагадав, що одним із вчень Ярослава Стецька було твердження про те, що не варто боятися ставити перед собою велику мету.

«Саме покоління Стецька, Бандери, Шухевича, на мою думку, є золотим поколінням української історії, яке у ХХ столітті врятувало нашу націю від загибелі. Тодішні провідники мали перед собою велику ціль – здобуття самостійної соборної Української Держави».

На тому, що саме в цей нелегкий для України час потрібно наповнюватися прикладом таких видатних постатей як Ярослав Стецько наголосив і керівник Тернопільського обласного штабу НВР «Правий сектор» Роман Безкостий.

«Ми маємо приклад особистості, на яку потрібно рівнятися. Ми маємо приклад націоналіста, хорошого сім’янина, хорошого чоловіка. Адже разом із Ярославом Стецьком потрібно згадати і його дружину – Славу Стецько, яка завжди підтримувала свого чоловіка».

Поширити:

Post Author: Diana