У Тернополі не буде карантину вихідного дня

У Тернополі не будуть вводитися додаткові карантинні обмеження у зв’язку із прийнятим рішенням уряду про карантин вихідного дня.

Про це заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Очільник міста зазначає, що перед тим як прийняти таке рішення було дуже багато консультацій, які проводилися з економістами, представниками бізнесу та медиками.

«Обмеження не будуть вводитися, тому що: по-перше, на думку медиків це не вплине суттєво на зменшення захворюваності. По-друге, якщо такі обмеження ввести, то це поставить під загрозу або навіть знищить економіку міста. Більшість суб’єктів господарювання просто перестануть працювати, тому що на вихідні дні люди мають найбільшу суму виторгу. За рахунок цього вони можуть утримувати свої заклади та платити заробітну плату найманим працівникам. Якщо цього не буде, то це означає, що більшість з них припинять свою діяльність, половина тернополян втратять роботу, а місто втратить надходження», – зазначив Сергій Надал.

Мер Тернополя каже, що в місті на сьогодні є діюче рішення сесії Тернопільської міської ради, а також рішення комісії з надзвичайних ситуацій, у яких чітко передбачено всі карантинні заходи, яких повинні дотримуватися тернополяни.

«Правоохоронці повинні штрафувати суб’єктів господарювання не за те що вони працюють, а тільки в тому випадку, якщо в них є недотримання санітарних норм, які рекомендовані Міністерством охорони здоров’я», – наголосив Сергій Надал.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *