облрада

У Тернополі обговорили обласний бюджет на 2018 рік

У середу, 13 грудня, відбулось засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності.

На комісії було розглянуто понад двадцять питань.  Зокрема – проект обласного бюджету на 2018 рік, обговоривши поданий облдержадміністрацією документ, вирішили: схвалити проект обласного бюджету на 2018 рік з доповненнями та винести на розгляд сесії обласної ради.

Окрім цього члени комісії погодили ряд клопотань комунальних установ та закладів на списання та надали дозволи щодо оренди приміщень.

Також було вирішено рекомендувати Тернопільській обласній раді звернутися до Верховної Ради України, Кабінету  Міністрів України, Міністерства інфраструктури України щодо підтримки  державної програми аеропортів з Державного бюджету України та щодо списання боргів.

Депутати також підтримали проект програми міжнародного співробітництва Тернопільської області на 2018 – 2020 роки та винесли дане питання на розгляд сесії  обласної ради.

Поширити:

Post Author: Diana