облрада

У Тернополі обговорили можливості співпраці з Великою Британією

Вчора, 19 жовтня, з робочим візитом Тернопіль відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс. Під час зустрічі з представниками влади міста та області говорили про нові інвестиції та розвиток Тернопільщини.

Мелінда Сіммонс зазначила, що часто зустрічається з міністрами та чиновниками, щоб допомагати та сприяти в проведенні реформ.

«Візит до Тернополя  – це наша перша можливість побувати за межами столиці та побачити, як ті реформи, які ми підтримуємо, реалізуються на місцях і як вони впливають на життя людей в регіонах», – зазначила Надзвичайний і Повноважий Посол Великої Британії в Україні.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко висловив слова вдячності пані послу за підтримку і допомогу Україні та за партнерські відносини.

«Ми зацікавлені в налагодженні тісних економічних зв’язків з Великою Британією та залученні інвестицій у наш регіон. Наразі розмір експорту й імпорту не є значним, проте, ми готові всіляко сприяти у посиленні двосторонніх відносин між Тернопільщиною та Великою Британією. У нашій області працює багато компаній з іноземними інвестиціями. І ми були би раді, щоб це були і британські інвестиції», – зазначив очільник Тернопільщини.

Михайло Головко зауважив, що у Тернопільській області інтенсивно розвивається господарський сектор, машинобудування. А серед цікавих для інвесторів проектів – будівництво індустріальних парків й відновлення роботи аеропорту. Окрім того, голова Тернопільської обласної ради наголосив на можливостях співпраці й в освітніх і культурній сферах, туризмі та подякував за гуманітарну підтримку, надану Великою Британією Україні.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *