облрада

У Тернополі обговорили перспективи розвитку малого фермерства та кооперації

Цієї п’ятниці, 15 грудня, у Тернополі відбувся Західноукраїнський регіональний семінар. Під час семінару обговорили,  як отримати державну підтримку на розвиток малого фермерства та кооперації.

Участь у семінарі взяли заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, співробітники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної асоціації дорадчих служб України, представники СОК із Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Як представники влади, так і фермерських господарств та кооперацій, підняли актуальні питання, які стосуються Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки; Державної програми підтримки фермерства та кооперації на 2018 рік; Регіональної програми підтримки обслуговуючих кооперативів, ОСГ та дрібних фермерів у Тернопільській області тощо.

Пріоритетні напрями розвитку малого фермерства та кооперації – ягоди, овочі, фрукти, бджільництво, тваринництво, органіка, інші нішеві культури.

Поширити:

Post Author: Diana