світло електроенергія

У Тернополі оновлено групи відключень та графіки світла

Від сьогодні, 13 лютого, у Тернополі буде діяти новий Графік погодинного відключення електричної енергії. Також для рівномірності та почерговості відключень електроенергії споживачі поділені на шість груп, замість трьох, як було раніше. 

Графік, як і попередні, передбачає черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Тобто, виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів.

Для того, щоб бачити актуальний графік у мобільному додатку «е-Тернопіль», у розділі «Де світло» повторно виберіть адресу. Після цього вам буде доступний новий графік на цей тиждень.

Як повідомляє ВАТ «Тернопільобленерго», сьогодні, 13 лютого, у Тернополі не будуть застосовуватись обмеження електроенергії й упродовж доби не буде вимкнень електроенергії. Адже НЕК «Укренерго» на сьогодні не встановлювало ліміти споживання для нашої області. У підприємстві наголошують, що все залежатиме від ситуації в енергосистемі країни та рівня споживання електроенергії.

Ситуація в енергосистемі країни є складною і динамічною, тому енергетики радять не забувати про раціональне використання електроенергії!

Поширити:

Post Author: Diana