У Тернополі освятили та передали великодні страви для вимушено переселених осіб

Вчора, 23 квітня, у Велику суботу Страсного тижня, біля Архикатедрального собору Тернополя та на території Тернопільського благодійного фонду «Карітас» відбувся чин благословення великодніх страв, який здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

Великодні пакунки були сформовані волонтерами гуманітарного центру Архикатедри Тернополя та передані вимушено переселеним особам, якій через війну змушені покинути свої домівки.

Архиєрей, благословивши страви, побажав кожному радості та миру у прийдешньому празникові Воскресіння Христового, Україні – перемоги і війні, щоб кожен переселенець зміг повернутися до рідної домівки.

Цього дня митрополит Василій з пастирським візитом відвідав Микулинецький санаторій, де перебувають переселенці з різних регіонів України. Тут також відбувся чин освячення великодніх страв. Владика закликав людей молитись за припинення війни і перемогу України, за переселенців, воїнів, за капеланів кажучи: «Христос Воскрес і Україна воскресне!».

Поширити:

Post Author: Diana