У Тернополі перевіряли чи дотримуються підприємці карантинних норм

У Тернополі через зростання кількості хворих на COVID-19 працівниками Тернопільського відділу поліції, УПП в Тернопільській області, Тернопільського міського управління Держпродспоживслужби та муніципальної інспекції впродовж вихідних було здійснено посилений контроль за дотриманням карантинних заходів у закладах громадського харчування, торгових закладах, розважальних комплексах тощо.

Зокрема, у вихідні дні правоохоронцями було перевірено дотримання карантинних вимог понад 60-ма суб’єктами господарювання, окремі рейди з яких – це реагування на анонімні скарги жителів міста.

За результатами перевірки, виявлено чотири порушення карантину, з понад 30-ма працівниками кафе, барів, ресторанів, а також їх відвідувачами проведено роз’яснювальні бесіди.

Нагадуємо суб’єктам господарювання про необхідність дотримання правил карантинних заходів оскільки на порушників, які будуть їх ігнорувати, правоохоронці складатимуть відповідні адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», яка передбачає накладенням штрафу від 17 до 34 тисяч гривень.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *