міськрада

У Тернополі підбили підсумки діяльності міського центру фізичного здоров’я населення

У приміщенні міської ради днями відбулося підбиття підсумків діяльності Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення за 2019 рік.

У Тернополі від початку року провели 150 фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, до яких залучили понад 16 тис. жителів і гостей міста. У порівнянні з минулим роком, в цьому році було організовано більшу кількість масштабних спортивних подій, які уже здобули своїх прихильників, вболівальників та постійних партнерів.

Вперше у Тернополі в цьому році відбулися перегони з їзди на гірському велосипеді та унікальний інклюзивний проект «Танцюю, як усі», а Всесвітній день здоров’я та танцювальний фестиваль стали наймасовішими та рекордними за всі роки.

«Фізичне виховання – це здоров’я нації. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на відкриті спортивні майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. А чисельні перегони, спортивні фестивалі, оздоровчий біг «Тернопільська Озеряна», олімпійський день та інші масові заходи, які організовує міський центр фізичного здоров’я населення, вже стали родзинкою нашого міста.

То ж я дякую усім працівникам Центру та небайдужим тернополянам за підтримку і розвиток фізичної культури та спорту. Ви насправді «рухаєте» Тернопіль», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Очільник Тернополя також подякував постійним партнерам та меценатам міського центру фізичного здоров’я населення за співпрацю і допомогу у проведенні заходів, і спільно з директором Центру нагородили найактивніших з них Подяками, ексклюзивними відзнаками та подарунками.

Поширити:

Post Author: Diana