У Тернополі підбили підсумки футбольного сезону 2018

У п’ятницю, 14 грудня, в обласному драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулося масштабне дійство під назвою «Найкращі! Підсумки футбольного сезону 2018». Зала театру була заповнена вщент.

VIP-гостями урочистої церемонії нагородження стали віце-президент Федерації футболу України Олег Собуцький, заслужений тренер України Мирон Маркевич, а головним енерджайзером святом виступив відомий тернопільський гуморист Гриць Драпак.

Під час заходу відбулося нагородження кращих команд, гравців, тренерів, суддів за результатами футбольного 2018 року. Згадали під час заходу про зародження самого футболу в Тернополі, і про ювілейні 50 років з часу перемоги тернопільського “Авангарду” в чемпіонаті УРСР в 1968-му, і про 40-річчя з дня народження “Ниви”.

Додавав запалу церемонії невтомний Гриць Драпак та молоді співаки й артисти. А коли на сцену вийшов Борис Юров – автор другого переможного гола в чемпіонському матчі 1968 року з чернівецькою “Буковиною” (2:0), зал вибухнув оплесками, багато хто з присутніх й уяви не мав, що поряд живе одна з “легенд” тернопільського футболу.

Поширити:

Post Author: Diana