міськрада

У Тернополі підняли 50-ти метровий Державний Прапор України

Вчора, 23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності на центральній алеї парку «Топільче» підняли та освятили найбільший в Тернопільській області 50-ти метровий синьо-жовтий стяг.

den-dergavnogo-prapora-2021-7

«Наш синьо-жовтий прапор – один з найголовніших символів для кожного українця. Наш народ ніс його через покоління національно-визвольної боротьби, через революції і Майдани, через війну. Він є символом суверенітету і незалежності. Символом, дорогим для всіх поколінь українців всього світу, – зазначив міський голова Сергій Надал. – У цей святковий день хочу згадати всіх Героїв, які боролися, щоб саме наш синьо-жовтий прапор майорів над всієї Україною.  Щиро дякую всім Героям, які сьогодні воюють, щоб державний прапор повернувся на вулиці Донецька, Луганська, Сімферополя та інших окупованих українських міст».

den-dergavnogo-prapora-2021-12

 

Також під час урочистостей за активну громадянську позицію, особистий внесок у розбудову української державності, суверенітету і захист територіальної цілісності держави нагородним знаком міського голови відзначено:

  • Шабата Ігоря – учасник АТО, батальйон «Тернопіль»;
  • Яцківа Степана -– учасник АТО, батальйон «Тернопіль»;

Наручний годинник вручено :

  • Гевчуку Ігорю – учаснику АТО, батальйон «Тернопіль»;
  • Мельнику Роману – учаснику АТО, батальйон «Тернопіль».

Грамотами Тернопільської міської ради нагороджено:

  • Членів Тернопільського міського товариства «Вертеп»: Когута Василя, Шимківа Петра, Росоловського Володимира, Окрутного Володимира, Строєвуса Федора.

den-dergavnogo-prapora-2021-17

Окрім цього подяками міського голови Тернополя та голови державної обласної адміністрації відзначено благодійників та меценатів Тернопільщини, які беруть активну участь у реалізації державних та місцевих проєктів, сприяють соціально-економічному розвитку нашого міста, області та України.

den-dergavnogo-prapora-2021-6

den-dergavnogo-prapora-2021-1

den-dergavnogo-prapora-2021-26

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *