У Тернополі почалася реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу

Нещодавно у Тернополі розпочався капітальний ремонт приміщень фізкультурно-оздоровного комплексу та басейну КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту», що знаходиться на вулиці Братів Бойчуків, 4а.

В ході реконструкції комплексу тут заплановано відремонтувати усі внутрішні приміщення, облаштувати трибуни на понад 500 глядацьких місць, влаштувати усю необхідну інфраструктуру для спортсменів та їх тренерів, що включає облаштування туалетних та душових кімнат, роздягалень та кімнат для зберігання спортивного інвентаря. Окрім того, тут ведуться роботи з оновлення освітлення, капітального ремонту зовнішнього фасаду будівлі та проводиться утеплення і гідроізоляція басейну.

Ремонт фізкультурно-оздоровного комплексу планується завершити до кінця цього року.

Після реконструкції комплексу вихованці тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи, а також аматорські команди зможуть займатися тут різноманітними ігровими видами спорту, зокрема, футзалом, гандболом, волейболом та баскетболом.

«Наш комунальний заклад відвідує багато дітей, які займаються футзалом та гандболом, проте у Тернополі до цього часу не було відповідних спортивних залів стандартних розмірів  для занять ігровими видами спорту. А тепер у цьому комплексі зможуть займатися також і волейболісти, і баскетболісти», – зазначає керівник КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» Роман Коверко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *