облрада

У Тернополі показали «Чорнобиль – очима дітей»

У Тернополі відкрили виставку дитячих малюнків «Чорнобиль – очима дітей». Приурочена вона до 35-річчя зведення першого саркофагу над зруйнованим реактором Чорнобильської атомної електростанції.

Ще у квітні Тернопільська обласна державна адміністрація оголосила конкурс, на який надійшло 265 робіт від юних жителів Тернопільщини. З них комісія обрала 35 найкращих у різних номінаціях.

У понеділок, 13 грудня, у холі адмінбудівлі Тернопільської обласної ради відбулося нагородження маленьких переможців. Після урочистої частини, дітей запросили на екскурсію в музей ліквідаторів аварії на ЧАЕС в Тернополі.

Нагадаємо, 14 грудня в Україні вшановують героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд. Саркофаг споруджений у найкоротший строк — за 206 днів.

Поширити:

Post Author: Diana