У Тернополі покажуть документалку про Донбас

У суботу, 27 жовтня, о 19:00 у кафе STONE STREET (Руська, 18) у рамках 15-го Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA за підтримки Тернопільської кінокомісії відбудеться прем’єрний показ стрічки данського режисера Сімона Леренґа Вільмонта “Віддалений гавкіт собак”.

Це історія про життям 10-річного Олега, життя котрого перевернулося догори ногами через війну на сході України. З бабусею Олександрою він у невеликому будинку в селищі Гнутове на Донеччині. Вони – чи не єдині жителі, котрі не втекли від війни, коли лінія фронту наблизилася до їхньої домівки. Не маючи куди втікати, вони спостерігають, як інші залишають село. Зрештою, залишати домівку їм не хочеться, тому продовжують дбати одне про одного навіть під обстрілами. Та з кожним днем життя стає дедалі складнішим, адже війна все ніяк не закінчується…

“Віддалений гавкіт собак” – документальний фільм про крихкий світ дитини на межі між родинним затишком та артилерійськими обстрілами.

Стрічка також унікальна тим, що транслюватиметься із тифлокоментарями, а отже – є доступною для людей, котрі мають проблеми зі зором, або зовсім не бачать.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *