міськрада

У Тернополі понад 6000 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу

З перших днів війни в Україні Тернопіль активно допомагає внутрішньо переміщеним особам у наданні гуманітарної допомоги та тимчасового прихистку.

Всього за більше ніж місяць війни у волонтерському штабі, що у «Центрі науки Тернополя» на площі Героїв Євромайдану, 4 індивідуальну допомогу отримали 4155 осіб, в тому числі – 2015 дітей.

Окрім цього з гуманітарного штабу було здійснено 352 відправлення вантажів у центри для внутрішньо переміщених осіб, у населені пункти, що потребують допомоги з метою попередження гуманітарної кризи,  та у військові частини.

Активно підтримують українців і закордонна спільнота, зокрема, Гуманітарним штабом отримано 70 міжнародних вантажів з дев’яти країн.

Всього у штабі зареєстровано 970 волонтерів, всі вони працюють з відправкою, пакуванням, сортування, видачою речей та продуктів харчування. Близько 1800 осіб у волонтерському чаті  надають необхідний супровід громадянам, яким потрібна допомога.

Значну підтримку та допомогу штаб отримує від водіїв-волонтерів,  що доставляють вантаж, як в межах Тернополя, так і в інші міста України. Наразі, це – 560 активних громадян. А важливі для порятунку життя і здоров’я людей навики на курсах домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях уже отримало 312 осіб.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *