міськрада

У Тернополі представили новогопризначеного керівника управління надзвичайних ситуацій

У зв’язку із передчасною смертю Івана Васильовича Коваля, який впродовж 18-ти років очолював управління надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради, 12 жовтня відбулося представлення новогопризначеного начальника управління. Ним став Андрій Поліщук, який до цього обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу планування та захисту.

Офіційно представити посадовцям і громадськості нового очільника завітав міський голова Тернополя Сергій Надал, заз­на­чивши, що Андрій Поліщук має ве­ли­кий дос­від ро­бо­ти та прой­шов усі ета­пи про­фе­сійно­го зрос­тання.

«Іван Коваль працював на посаді начальника управління надзвичайних ситуацій 18 років. Він був професіоналом своєї справи, одним з кращих керівників міської ради, віддано служив громаді. Дякую за всі ті добрі справи, які Іван Васильович зробив на благо Тернополя. Пам’ять про нього житиме у наших серцях, – відзначив Сергій Надал. – Сьогодні вітаю нового керівника управління з призначенням. Андрій Віталійович Поліщук, який багато років пропрацював на посаді заступника начальника управління, гідний виконувати обов’язки керівника, і вірю, що новопризначений начальник збереже кращі традиції і принципи роботи управління та примножуватиме усі ті добрі справи, які розпочав Іван Васильович Коваль».

Поширити:

Post Author: Diana