міськрада

У Тернополі презентували Інтерактивну карту захисних споруд

У Тернополі відбулася презентація «Інтерактивної карти захисних споруд», які, у разі виникнення надзвичайної ситуації, можуть бути використані як укриття для збереження життя та здоров’я жителів міста. 

Розроблена мапа показує усю необхідну інформацію про види укриття, вони мають відповідне позначення, місце розташування та кількість осіб, які можуть там перебувати.

У Тернопільській міській раді зазначають, що на даній карті є ті споруди, де повністю проведено інвентаризацію і вони готові для розміщення людей. У випадку надзвичайної ситуації  також рекомендується використовувати підвальні приміщення житлових будинків. Ці укриття також мають бути підготовлені, тому наразі управителі будинків мають доручення привести їх у належний стан.

Як зазначають в управлінні надзвичайних ситуацій, оповіщення населення Тернопільської громади при виникненні надзвичайної ситуації здійснюється за допомогою автоматизованої системи централізованого оповіщення з використанням сирен та радіомовлення. Почувши сигнал сирени «Увага всім», необхідно включити засоби інформаційного зв’язку, за допомогою яких буде оповіщено населення про вид надзвичайної ситуації та подальший алгоритм дій.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *