освіта

У Тернополі презентували книгу про російсько-українську війну

У Тернополі презентували унікальну книгу Миколи Лазаровича про Україну в боротьбі проти збройної агресії Російської Федерації у 2014-2018 роках – «Душу й тіло ми положим за нашу свободу».

У книзі автор подає короткий огляд війни, її передумови і причини, ідеологічні засади та хід бойових дій. Розповідає про насильницьку анексію Криму Росією, окупацію районів Донецької і Луганської областей. Значну увагу приділено відродженню українського війська та волонтерам.

«Ця книга є особливою, я присвятив її побратимам-воякам російсько-української війни та їхнім родинам. Інколи набагато простіше тим, хто воює, ніж тим, хто чекає вдома. Це надзвичайно важко пережити», – наголосив Микола Лазарович.

Надрукована книга на замовлення Міністерства інформаційної політики України для безкоштовного розповсюдження українською та російською мовами. Окрім цього, до кінця року з’являться примірники й англійською, щоб якомога більше людей за кордоном змогли дізнатися про російсько-українську війну.

«Ця книга немає аналогів і є, по суті, повною хронологією усіх відомих моментів у війні з Росією на Сході України. Це величезний документальний збір фактів та величезний труд. Багато інформації – це ті події, які пережив особисто автор під час проведення АТО», – зазначив представник Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *