У Тернополі продовжать перевірки суб’єктів господарювання та транспорту щодо дотримання карантину

Під час засідання міського оперативного штабу начальник Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області Сергій Осадця надав інформацію щодо роботи правоохоронних органів та перевірки ними закладів громадського харчування та транспорту.

«За результатами перевірок правоохоронними органами суб’єктів господарювання на предмет дотримання карантинних вимог, висновки є такими, що спостерігається максимальне дотримання усіх вимог роботи в умовах епідемії, як серед суб’єктів громадського харчування, так і серед перевізників», – зазначив Сергій Осадця.

Працівники правоохоронних органів в період з 31 липня по 01 серпня роздавали пам’ятки суб’єктам господарювання із рекомендаціями щодо роботи в час карантину. Як зазначають у патрульній поліції, превентивна і роз’яснювальна робота буде проводитися надалі.

Тернополян, перевізників та інших суб’єктів господарювання просять дотримуватися діючих карантинних вимог: маскового режиму, соціальної дистанції, проводити температурні скринінги та дезінфекцію приміщень тощо.

Нагадаємо, що сесія Тернопільської міської ради прийняла рішення, відповідно до якого зобов’язано виконавчі органи міської ради, підприємства, установи та організації забезпечити  належне функціонування закладів   дошкільної освіти, громадського транспорту та життєдіяльність Тернопільської міської  територіальної громади, відповідно до рішень місцевої комісії ТЕБ та НС.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *