У Тернополі продовжуються активні ремонтні роботи

У Тернополі триває поточний і капітальний ремонт об’єктів шляхово-мостового господарства.

Гаївський міст. Впродовж вихідних роботи велися, зокрема, на ділянці будівництва дворівневої транспортної розв’язки неподалік Гаївського шляхопроводу, де працівники підрядної організації проводять влаштування корита, влаштування тротуарів фігурними елементами мощення та монтаж буронабивних паль підпірної стінки в сторону с. Великі Гаї. Наразі встановлено уже більше 35-ти буронабивних паль і після монтажу ще близько 10-ти, там проводитимуть заливку опалубки.

Об’їзна дорога. Масштабні ремонтні роботи проводилися під час вихідних і на автомобільній дорозі загального користування М-12 (М30), що є частиною найдовшої в Україні міжнародної траси та проходить в обхід м. Тернополя.

На даній ділянці працівники підрядної організації продовжують:

  • влаштовувати електрокабелі освітлення та бетонування закладних деталей під опори освітлення на вулицях С. Будного та вул. Об’їзній;
  • влаштовувати бордюри на вул. Об’їзній;
  • проводити в’язку арматури монолітної плити Микулинецького мосту;
  • влаштовувати бордюри, тротуари, траншеї з трубами дощової каналізації на вул. Протасевича;
  • демонтовувати бар’єрне огородження, влаштовувати труби і траншеї дощової каналізації на «Бережанському» мості (транспортна розв’язка вулиць С. Будного – Об’їзна через вул. Бережанську).

Нагадаємо, що через ремонтні роботи до 20 серпня буде перекрито рух транспорту на вул. Микулинецькій (в межах транспортної розв’язки) та на вулиці Об’їзній (в межах Бережанського мосту). Об’їзд цих ділянок можливий в круговому напрямку по чотирьох бокових з’їздах з мосту.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *