облрада

У Тернополі протестували проти локдауну

Сьогодні, 11 січня, під стінами Тернопільської обласної державної адміністрації в знак протесту проти локдауну зібралося сотні підприємців. Мітингувальники у такий спосіб намагаються захистити своє конституційне право на працю.

«Локдаун запроваджений центральною владою вбиває малий та середній бізнес та несе величезні втрати для місцевого бюджету. Підприємці втрачають чималі прибутки і одноразова подачка у вигляді 8 тисяч їх не компенсує.

Сьогодні в знак протесту сотні людей зібралися під стінами Тернопільської ОДА з вимогою дозволити їм працювати, щоб мати змогу прогодувати дітей та виплачувати заробітну плату працівникам.

Заборона займатися підприємницькою діяльністю є незаконною та антиконституційною! Влада не має права заганяти людей у безвихідь та позбавляти можливості заробляти на життя!», – зазначив депутат Тернопільської районної ради Володимир Бобко.

Учасники акції написали звернення до президента, голови Верховної Ради України та голови Тернопільської обласної державної адміністрації з вимогою підтримати їхні вимоги.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *