У Тернополі прозвітували про роботу управління муніципальної інспекції

На засіданні виконавчого комітету заслухано та взято до відома звіт начальника управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради Ігоря Максиміва про роботу структурного підрозділу за 10 місяців цього року.

Як повідомив Ігор Максимів, за 10 місяців 2021 року інспекторами з паркування винесено:

– 12586 адміністративних постанов (за аналогічний період 2020 року винесено 2446 таких постанов);

– евакуйовано 757 транспортних засобів та переміщено їх на штрафмайданчик (за аналогічний період  евакуйовано 53 транспортних засоби та 97 автомобілів за весь 2020 рік). Ці транспортні засоби суттєво перешкоджали проїзду автомобілів або проходу пішоходів.

За звітний період  розглянуто 910 (528 за аналогічний період 2020р.) письмових скарг, заяв,  звернень громадян та юридичних осіб. Зокрема, через канал зв’язку «Вайбер» від громадян надійшло близько 4000 (за аналогічний період 2020р.-85) повідомлень, які терміново і в повній мірі розглянуто працівниками управління та надано заявникам відповіді.

Продовжується робота щодо звільнення прибудинкових територій від покинутих чи безхазяйних автомобілів. Цього року в управління муніципальної інспекції надійшли звернення громадян щодо 20-ти таких автомобілях. Після проведеної роботи добровільно переміщено 14 транспортних засобів, троє власників повинні перемістити автомобіль добровільно, ще по трьох – прийнято рішення виконавчого комітету про примусове переміщення транспортних засобів.

Постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів, на виконання рішень виконавчого комітету Тернопільської міської ради, демонтовано 185 об’єктів (194 за аналогічний період 2020р.), в тому числі 70 рекламних засобів, 89 тимчасових споруд, 19 обмежувачів руху, 2 огорожі та 2 брами, 2 іграшкові автомати і 1 металеву конструкцію. Всього за 2020 рік демонтовано 205 незаконно встановлених тимчасових споруд.

Працює мобільна група працівників щодо виявлення порушень Правил благоустрою. Всього інспекторами за 10 місяців 2021 року оформлено 91 адміністративний протокол (142 за аналогічний період 2020р.) за вказане правопорушення.

З метою боротьби із несанкціонованою торгівлею у Тернополі управлінням здійснюється патрулювання на вул. М. Шептицького та на перетині вулиць В. Чорновола – Б. Хмельницького. Щоденно проводяться профілактичні бесіди з метою переміщення торговців на офіційні ринки м. Тернополя. На злісних порушників оформлено 237 (72 за аналогічний період 2020р.) адміністративних протоколи за ст. 152 КУпАП «Розміщення торгівельного обладнання та торгівельних експозицій при здійсненні стихійної торгівлі на вулицях міста».

У 2021 році продовжується робота Ситуаційного центру. Станом на кінець листопаду у Тернополі функціонує близько 900 камер міського відеоспостереження. За дев’ять місяців цього року диспетчером Ситуаційного центру за допомогою системи відеоспостереження міста виявлено 62 факти порушень законодавства, а саме: 16 порушень правил паркування транспортних засобів, 3 – складування зрізаного гілля та складування будівельних матеріалів на прибудинковій території, 17 – непокошена трава, 1 – неприбране опале листя, 25 відеоматеріалів збережено та надано працівникам поліції, На всі виявлені факти відбулось реагування відповідно до чинного законодавства.

Також працівники управління разом з працівниками правоохоронних органів здійснюють регулярні перевірки у громадському транспорті міста на предмет дотримання правил перевезень пасажирів в умовах карантину.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *