міськрада

У Тернополі привітали та нагородили працівників соціальної сфери

День працівника соціальної сфери відзначають в Україні щороку у першу неділю листопада.

Це свято тих, хто завжди за позовом серця допомагає потребуючим, дарує людям надію на краще, вчасно подає руку допомоги.

Традиційно з нагоди свята у Тернополі подяками, грамотами та цінними подарунками були відзначені близько 20-ти кращих працівників соціальної сфери міста.

Серед нагороджених – й інспектори управління соціальної політики, і соцпрацівники та провідні фахівці міського територіального центру соціального обслуговування населення, Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю і міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Тернопільські соціальні працівники – це професіонали та Люди з великої букви. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги та підтримки. Кожен з вас своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію, – звернувся до присутніх міський голова Сергій Надал. – Щиро дякую всім соціальним працівникам Тернополя, які в часи пандемії залишаються на своїх постах та щодня допомагають потребуючим. Ви також показуєте приклад відповідальності за своє і чуже здоров’я, проходячи вакцинацію. Це гарантія не лише допомоги, а й безпеки. Низький уклін за відданість обраній справі. Нехай вашу щоденну працю благословляє Господь».

Міський голова побажав представникам соціальної сфери міцного здоров’я, надійного  матеріального забезпечення, бадьорого настрою, добра та благополуччя.

Поширити:

Post Author: Diana