міськрада

У Тернополі привітали та нагородили працівників соціальної сфери

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери – свято усіх тих, хто виявляє милосердя і робить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Напередодні свята міський голова Сергій Надал привітав усіх причетних до соціального захисту населення у Тернопільській громаді та відзначив кращих представників галузі подяками, грамотами і цінними подарунками.

«Для мене особисто робота працівника соціальної сфери є синонімом до слова «волонтер», адже це дуже благородна, відповідальна і кропітка праця. Всі ви даєте людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги тим, хто цього потребує, – наголосив Сергій Надал. – Практично щодня вам доводиться бути не лише професіоналом у своїй справі, а й психологом, юристом, помічником, волонтером. Дуже часто ваше добре слово та посмішка є набагато важливішими, ніж будь-яка матеріальна допомога. Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю міцного здоров’я, домашнього затишку, щастя та благополуччя. Нехай ті добрі справи, які ви робите для людей, вертаються до вас сторицею!».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *