У Тернополі розпочався другий етап модернізації вуличного освітлення

У Тернополі триває другий етап спільного проекту Тернопільської міської ради та Північної екологічної фінансової корпорації (Nordic Environment Finance Corporation – NEFCO) «Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Тернопіль «Світло без ртуті»».

«За час реалізації першого етапу проекту, який розпочався у Тернополі у вересня 2020 року, вдалося модернізувати вуличне освітлення на 47-ми вулицях міста. 1740 ртутних ламп замінили на сучасні світлодіодні світильники, – розповідає міський голова Сергій Надал. – В ході реалізації проекту додатково було встановлено 51 нову опору освітлення, замінено 49,5 км самоутримуючих проводів та встановлено 3 шафи управління. Наразі у місті розпочався другий етап проекту «Світло без ртуті». Ще на 24-х вулицях працівники КП «Тернопільміськсвітло» проведуть заміну кабелів та світильників».

Під час робіт працівники підрядної організації замінюють лінію кабелю на нову лінію СІПа,  старі світильники з ртутними лампочками –  на сучасне енергофективне LED-освітлення та впорядковують кронштейни.

Сучасні лампи мають набагато краще розсіювання світла, ресурс від 50 000 годин роботи. В рік LED-світильник в середньому світить 3500 годин, а це мінімум 14 років роботи. Щороку економія спожитої електроенергії складатиме більше, ніж 500 тисяч кВт електроенергії, або більше 2 млн грн.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *